تبلیغات
پایگاه تخصصی مکمل شناسی - آمینواسید شاخه ای باکلاس پی اچ دی bcaa PHD
RSS

آمینواسید شاخه ای باکلاس پی اچ دی bcaa PHD

دسته: محصولات PHD،   |   تعداد بازدید:


بی سی ای ای به دسته ای 3 نفره از آمینه اسیده های گفته می شود که در ایران با نام آمینواسید های شاخه شناخته می شود . این دسته از آمینواسیدها در برنامه غذایی ما بسیار کم هستند و ما ورزشکاران مجبوریم برای اینکه نیاز بدنمان را از این مواد برطرف کنیم بصورت مکمل های غذایی از آنها استفاده کنیم .
بعضی ها گروه شاخه ای را راه رهایی از بن بست می دانند چون در افزایش و میزان ریکاوری عضلات تاثیر بسیار زیادی دارد . اما آمینو های شاخه ای فقط به ریکاوری رازی نیستند و با ازبین بردن و تفکیک داخلی عضلات از چربی ها به افزایش کیفیت آنها بسیار کمک می کنند .

این مکمل که ساخت phd  است در سایز 195 کپسولی ارائه شده است . این مکمل بر اساس تیپ بدنی روش و میزان مصرف مختلف دارد . پیشنهاد خود شرکت سازنده روزانه 15 عدد است . مقیاس مواد اولیه در این مکمل 2:1:1 است یعنی leucine   2 برابر leucine و  valine  ارائه شده است .
 
BCAA و سیستم ایمنی بدن
اولین چیزی که شما بعد از مصرف آمینواسیدهای شاخهای در برنامه مکملی خود مشاهده میکنید، بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدنتان است. هر بار که شما راهی باشگاه میشوید و هزاران کیلو وزنه را جابهجا میکنید، فشار بسیار زیادی را روی عضلات و ارگان های بدنتان سوار میکنید. اگر بدن نتواند به طور کامل این بارها و فشارها را تحمل کند، بیشک مشکلاتی در زمینه ناتوانی در ریکاوری مطلوب عضلات و بازسازی این بافتها به وضوح می پیوندد. در چنین شرایطی بیماریها و امراض مختلفی نیز موازی این داستان در بدن رشد خواهند کرد.

از آنجایی که BCAAها در زمره آمینواسیدهای ضروری قرار میگیرند و در بدن به شکل طبیعی تولید نمیشوند، می بایست آنها را به شکل مستقیم دریافت کرد و در صورت عدم حضور آنها در بدن، رسیدن به سلامت کامل در سیستم دفاعی بدن نیز غیرممکن خواهد بود. گاهی اوقات در طول تمرینات مختلف هم سیستم دفاعی بدن دچار نقص و آسیب میگردد، از این رو مطالعات کالج تغذیه ورزشی برای بدنسازان در گزارش خود، مصرف آمینواسیدهای شاخهای را در حوالی زمان تمرین، برای کاستن از این مقدار تخریب مفید میداند. سلامت سیستم ایمنی اگرچه تأثیر مستقیمی روی عضلات نمیگذارد، اما ضامن سلامت کل بدن میباشد.

ارسال شده توسط محسن کاظمی در دوشنبه 16 آبان 1390 | نظرات ()

 

درباره وبلاگ

آمار وبلاگ

بازدید کل :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

نویسندگان

محسن کاظمی (132)

نظرسنجی

لطفا نظرتون رو در مورد سایت بیان کنید

امکانات