تبلیغات
پایگاه تخصصی مکمل شناسی - لوکیک ترکیب ال لوسین و کارنیتین leukic muscletech
RSS

لوکیک ترکیب ال لوسین و کارنیتین leukic muscletech

دسته: محصولات MuscleTech،   |   تعداد بازدید:همانطور که می دانید لوسین یک آمینو اسید ضروری از دسته آمینو اسید های شاخه ای bcaa است و ب نام تجاری ال-لوسین که هیچ فرقی با لوسین نمی کند ارائه میشود . لوسین در ماهیچه ها مانند یه سوخت رسان عمل می کند و باعث می شود که ماهیچه ها بتوانند چربی های اضافه خود را به غذای خود تبدیل کرده و با کم شده آنها فرم مناسب به خود بگیرند و کارایی خودرا بالا ببرند . دلیل تاثیر لوسین بر کیفیت عضلات همین امر است . اما لوسین فواید دیگری هم دارد ، بعضی از افراد که به اشتباه متوجه شده اند لوسین را یک چربی سوز می دانند در صورتی که حتی اطلاعی از آمینو بودن آن ندارند . لوسین مانند ال کارنیتین که کمک به چربی سوزی می کند در کاهش حجم چربی ها تاثیر دارد اما خود به تنهایی یک چربی سوز نیست .

ماسل تک این امر را درک کرده است و در مکملی که با نام لوکیک ارائه داده  لوسین را با کارنیتین ترکیب کرده و در فرم کپسولی ارائه داده است .  لوسین به افزایش ترشح طبیعی هورمون رشد هم کمک می کند و در دوره هایی که بصورت مکمل برای افزایش ترشح هورمون رشد ارائه می شود حتماً گنجانده می شود .

ماسل تک این مکمل را در بسته بندی 180 کپسولی برای مصرف 45 روز ارائه داده است . روش مصرف لوسین 4 عدد کپسول در روز است که باید با 3 ساعت فاصله در هر وعده مصرف شود  . یعنی ساعت 9 ساعت 12 ساعت 15 و ساعت 18 که تقریباً در نیم روز در بدن ماندگاری داشته باشد

ارسال شده توسط محسن کاظمی در دوشنبه 7 آذر 1390 | نظرات ()

 

درباره وبلاگ

آمار وبلاگ

بازدید کل :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

نویسندگان

محسن کاظمی (132)

نظرسنجی

لطفا نظرتون رو در مورد سایت بیان کنید

امکانات